DJI Phantom 3 Standard RC Drone QuadCopter

Dual GPS: GPS positioning + GLONASS positioning provide you with accurate positioning details of your drone. Also able to provide with automatic return, low power return and no signal return.

- Follow Me Mode: Follow to the GPS in your smartphone, ensuring your drone automatically follows and captures you wherever you go.

- All-Round Functions: Headless mode, altitude hold and one key takeoff / landing for easier operation, no need to worry about orientation and with a simple press on the button your drone will rise to a height or land, perfect for beginners.

- 1080P(Need SD Card) HD Wi-Fi Camera: 90° Adjustable angle, captures high-quality video and aerial photos. Possessing 1080P HD camera, high-speed picture transmission without delay.

Contact Email.... mac.electronicsltd@gmail.com

WhatsApp CHAT: +14694200580
Cena: 1 500 EUR
Číslo inzerátu 82387

 

25.7.2019 | 2:15 | prehliadnuté 147 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.