Fotoaparát CANON EOS 80D a SIGMA 17-50mm f/2.8

Predám fotoaparát CANON EOS 80D s príslušenstvom 3x batéria, nabíjačka, SD karta 128 GB, popruh na krk a taška (a ak bude záujem, v cene aj statív Velbon M47). K objektívu SIGMA 17-50mm f/2.8 sú aj UV/ND4/CPL filtre od značky Fomei. Filtre majú svoj vlastné originál puzdro a tak isto aj objektív.

Som prvým majiteľom. Telo je vo veľmi zachovalom stave. Shutter count 66900. Objektív pekne vykresľuje obraz, AF a OS fungujú. Zoom ring trochu stratil silu (malá nechcená vôľa pri naklonení kolmo nadol alebo nahor - neovplyvňuje bežné fotenie).

Technika sa udržiavala a nebola vystavovaná extrémnemu počasiu. Cena dohodou. Viem predať aj samostatne telo/objektív, ale pri kúpe celku som ochotnejší hýbať s cenou. Pre porovnanie - všetko nové spolu vychádza približne 1700 €.

CANON EOS 80D
+ Vynikajúca kvalita obrazu
+ Rýchly a efektívny systém AF
+ Efektívne vyváženie bielej
+ Dobrá výdrž batérie
+ Ponúka veľmi veľa nastavení
+ Video 1080p 60fps

SIGMA 17-50mm f/2.8
+ Univerzálna svetelnosť (v celom rozsahu)
+ Ultrasonický motor
+ Ostrosť v strede snímky
Cena: 1 EUR
Číslo inzerátu 116664

 

11.11.2021 | 13:30 | prehliadnuté 42 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.